Zlatý přívěsek KOLEČKO na provléknutí
Kód: 50537
Profesionální pomoc
při výběru šperku
Spolehlivost a kvalita
od roku 1996
Kamenná prodejna
v Jičíně
Vlastní zlatnická dílna
pro úpravy a servis
Detailní popis produktu
Zlatý přívěsek z trojího zlata, 14k žlutého, 14k bílého a 14k růžového zlata.
Žluté, růžové a bílé zlato doplňují kubické zirkony po celém obvodu.
Šperk se může stát krásným dárkem k Vánocům, Valentýnu, narozeninám, životnímu jubileu či dárkem z lásky.
Šperk o rozměrech (včetně očka) 10 x 5,7 mm a hmotnosti 1,05 g.
Součástí přívěsku není řetízek, i ten však můžete zakoupit na našem e-shopu. Vyberte si z několika nabízených druhů v sekci "Řetízky žluté zlato".
Přívěsek Vám krásně zabalíme a zašleme.
Šperk Vám krásně zabalíme a zašleme zdarma.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ostatní přívěsky žluté zlato |
|---|---|
| EAN: | 50537 |
| Cenové rozpětí: | 2.000-3.999,- |
| Druh kamene: | Kubický zirkon |
| Hmotnost: | 1,05 g |
| Ryzost: | 0,585 |
| Hmotnost(g): | 1,05 |
| Průměr: | 10 mm |
| Šířka: | 5,7 mm |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
