Zlatý přívěsek JANTAR
Kód: 48595
Profesionální pomoc
při výběru šperku
Spolehlivost a kvalita
od roku 1996
Kamenná prodejna
v Jičíně
Vlastní zlatnická dílna
pro úpravy a servis
Detailní popis produktu
Přívěsek vyrobený ze 14k žlutého zlata s JANTAREM.
Přívěsek pro každodenní nošení, potěší jako drobný dárek něžné ženy a dívky.
Šperk o rozměrech (včetně očka) 17,90 x 8,68 a hmotností 0,80 g.
Součástí přívěsku není řetízek, i ten však můžete zakoupit na našem e-shopu. Vyberte si z několika nabízených druhů v sekci "Řetízky žluté zlato".
Šperk Vám krásně zabalíme a dopravíme zdarma.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ostatní přívěsky žluté zlato |
|---|---|
| EAN: | PAGX0002 |
| Cenové rozpětí: | 2.000-3.999,- |
| Druh kamene: | Jantary |
| Hmotnost: | 0,80 g |
| Ryzost: | 0,585 |
| Hmotnost(g): | 0,80 |
| Rozměry (bez očka): | 10,45 x 8,68 mm |
| Rozměry (včetně očka): | 17,90 x 8,68 mm |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
