Zlatý pevný náramek
Kód: 50135
Profesionální pomoc
při výběru šperku
Spolehlivost a kvalita
od roku 1996
Kamenná prodejna
v Jičíně
Vlastní zlatnická dílna
pro úpravy a servis
Detailní popis produktu
Pevný náramek je vyroben v lesklé povrchové úpravě ze žlutého zlata o ryzosti 585/1000 (14kt).
Jeho váha je 3,60 g. Šířka náramku je 2,10 mm.
Náramek lze rozevřít pro lepší nasazení na ruku.
Nadčasový zlatý náramek je vhodný pro mnoho příležitostí.
Šperk Vám krásně zabalíme a dopravíme zdarma.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Náramky žluté zlato |
|---|---|
| EAN: | 50135 |
| Cenové rozpětí: | 6.000 a více |
| Druh kamene: | Bez kamene |
| SKLADEM NA PRODEJNĚ: | SKLADEM -ODESÍLÁME IHNED |
| Hmotnost: | 3,60 g |
| Ryzost: | 0,585 |
| Hmotnost(g): | 3,60 |
| Rozměry: | 57 x 49 mm |
| Šířka: | 2,10 mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
