Zlatý prsten s kubickým zirkonem
Kód: 33659
Profesionální pomoc
při výběru šperku
Spolehlivost a kvalita
od roku 1996
Kamenná prodejna
v Jičíně
Vlastní zlatnická dílna
pro úpravy a servis
Detailní popis produktu
Luxusní dámský prsten s kubickým zirkonem o velikosti 3 mm.
Prsten je vyroben ze 14 karátového bílého zlata. Rhodiováno.
Prsten je o velikosti 55.
Šperk Vám krásně zabalíme a dopravíme zdarma.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Prsteny bílé zlato |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| EAN: | 33659 |
| Cenové rozpětí: | 4.000-5.999,- |
| Druh kamene: | Kubický zirkon |
| Velikost prstenu: | 55 |
| Hmotnost: | 1,32 g |
| Ryzost: | 0,585 |
| Hmotnost(g): | 1,32 |
| Velikost: | 55 |
| šíře spodní části prstenu: | 2,25 mm |
| šíře vrchní části prstenu: | 4,15 mm |
| Položka byla vyprodána… | |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
