Zlatý broušený pevný náramek
Kód: 59351
Profesionální pomoc
při výběru šperku
Spolehlivost a kvalita
od roku 1996
Kamenná prodejna
v Jičíně
Vlastní zlatnická dílna
pro úpravy a servis
Detailní popis produktu
Broušený pevný náramek je vyroben v lesklé povrchové úpravě ze žlutého zlata o ryzosti 585/1000 (14kt).
Jeho váha je 6,40 g. Šířka náramku je 6,5 mm.
Náramek lze otevřít pro lepší nasazení na ruku. Zapínání s pojistkou.
Nadčasový zlatý náramek je vhodný pro mnoho příležitostí.
Šperk Vám krásně zabalíme a dopravíme zdarma.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Náramky žluté zlato |
|---|---|
| Cenové rozpětí: | 6.000 a více |
| Druh kamene: | Bez kamene |
| SKLADEM NA PRODEJNĚ: | SKLADEM -ODESÍLÁME IHNED |
| Hmotnost: | 6,40 g |
| Ryzost: | 0,585 |
| Hmotnost(g): | 6,40 |
| Rozměry vnitřní: | 52 x 59 mm |
| Šířka: | 6,5 mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
