Zlaté náušnice SRDCE
Kód: 42102
Profesionální pomoc
při výběru šperku
Spolehlivost a kvalita
od roku 1996
Kamenná prodejna
v Jičíně
Vlastní zlatnická dílna
pro úpravy a servis
Detailní popis produktu
Zlaté náušnice ve tvaru srdíček vyskládané z poloviny zirkony jsou vhodné jako druhé náušnice pro dívky.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Náušnice žluté zlato |
|---|---|
| Cenové rozpětí: | 2.000-3.999,- |
| Druh kamene: | Kubický zirkon |
| Typ zapínání: | Klapka |
| Hmotnost: | 1,19 g |
| Ryzost: | 0,585 |
| Hmotnost(g): | 1,19 |
| Velikost (bez zapínání): | 7x7 mm |
| Rozměry: | 13x7mm |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
