Zlaté náušnice s modrým syntetickým kamenem
Kód: 46074
Profesionální pomoc
při výběru šperku
Spolehlivost a kvalita
od roku 1996
Kamenná prodejna
v Jičíně
Vlastní zlatnická dílna
pro úpravy a servis
Detailní popis produktu
Jedinečné dámské náušnice ve tvaru čtverečku se světle modrým syntetickým kamínkem a zapínáním na klapku. Vyrobené ze 14 karátového žlutého zlata.
Na tento typ zapínání je možné umístit bezpečnostní pojistky.
Šperk Vám krásně zabalíme a dopravíme zdarma.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Náušnice žluté zlato |
|---|---|
| EAN: | 46074 |
| Cenové rozpětí: | 6.000 a více |
| Druh kamene: | Syntetický akvamarín |
| Typ zapínání: | Klapka |
| Hmotnost: | 2,45 g |
| Ryzost: | 0,585 |
| Hmotnost(g): | 2,45 |
| Výška: | 16 mm |
| Velikost kamene: | 6x6 mm |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
