Zlatý přívěsek MUŠLIČKA S PERLIČKOU
Kód: 13743
Profesionální pomoc
při výběru šperku
Spolehlivost a kvalita
od roku 1996
Kamenná prodejna
v Jičíně
Vlastní zlatnická dílna
pro úpravy a servis
Detailní popis produktu
Přívěsek vyrobený ze 14k žlutého zlata.
Přívěsek ve tvaru otevřené mušličky, kde uvnitř je přírodní říční perla.
Přívěsek pro každodenní nošení, potěší jako drobný dárek něžné ženy a dívky.
Šperk o rozměrech (včetně očka) 15,60x8,10 mm a hmotnosti 0,51 g.
Součástí přívěsku není řetízek, i ten však můžete zakoupit na našem e-shopu. Vyberte si z několika nabízených druhů v sekci "Řetízky žluté zlato".
Šperk Vám krásně zabalíme a dopravíme.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ostatní přívěsky žluté zlato |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| EAN: | 13743 |
| Cenové rozpětí: | 1.000-1.999,- |
| Druh kamene: | Perly |
| Hmotnost: | 0,51 g |
| Ryzost: | 0,585 |
| Hmotnost(g): | 0,51 |
| Velikost (bez očka): | 11,85x8,10 mm |
| Velikost perly: | 5,33 mm |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
