Zlatý zásnubní prsten s kubickými zirkony
Kód: 52084
Profesionální pomoc
při výběru šperku
Spolehlivost a kvalita
od roku 1996
Kamenná prodejna
v Jičíně
Vlastní zlatnická dílna
pro úpravy a servis
Detailní popis produktu
Luxusní dámský prsten z růžového zlata. Prsten je ve velikosti 53.
Na středu je velký kubický zirkon o průměru 5 mm.
Prsten je je vyroben ze 14 karátového růžového zlata v lesklé povrchové úpravě
Šperk je vyroben v české republice.
Šperk Vám krásně zabalíme a zašleme zdarma.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | PRSTENY |
|---|---|
| EAN: | 8592802877086 |
| Cenové rozpětí: | 6.000 a více |
| Druh kamene: | Kubický zirkon |
| Velikost prstenu: | 54 |
| Hmotnost: | 1,85 g |
| Ryzost: | 0,585 |
| Hmotnost(g): | 1,85 |
| šíře spodní části prstenu: | 1,45 mm |
| šíře vrchní části prstenu: | 5,60 mm |
| Velikost: | 54 |
| Rozměr kamene: | 5 mm |
| Položka byla vyprodána… | |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
