Zlatý řetízek VENEZIA 1 mm 42 cm
Kód: 22443
Profesionální pomoc
při výběru šperku
Spolehlivost a kvalita
od roku 1996
Kamenná prodejna
v Jičíně
Vlastní zlatnická dílna
pro úpravy a servis
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Řetízky žluté zlato |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| EAN: | 22443 |
| Cenové rozpětí: | 6.000 a více |
| ? DÉLKA: | 42 |
| Druh kamene: | Bez kamene |
| Hmotnost: | 3,32g |
| Ryzost: | 0,585 |
| Hmotnost(g): | 3,32 |
| Velikost: | 42 cm |
| Šířka: | 1 mm |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
