Zlatý přívěsek znamení BÝK
Kód: 37755
Profesionální pomoc
při výběru šperku
Spolehlivost a kvalita
od roku 1996
Kamenná prodejna
v Jičíně
Vlastní zlatnická dílna
pro úpravy a servis
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Znamení bílé zlato |
|---|---|
| EAN: | 37755 |
| Cenové rozpětí: | 1.000-1.999,- |
| Hmotnost: | 0,40 g |
| Ryzost: | 0,585 |
| Hmotnost(g): | 0,40 |
| Velikost (bez očka): | 13x10 mm |
| Velikost (včetně očka): | 20x10 mm |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
