Zlatý přívěsek PÍSMENO M
Kód: 38655
Profesionální pomoc
při výběru šperku
Spolehlivost a kvalita
od roku 1996
Kamenná prodejna
v Jičíně
Vlastní zlatnická dílna
pro úpravy a servis
Detailní popis produktu
Přívěsek je vyrobený ze 14k žlutého zlata.
Šperk o velikosti (včetně očka) 20 x 10 mm o hmotnosti 0, 30 g
Přívěsek ve tvaru písmene M s hladkou lesklou povrchovou úpravou.
Udělejte radost sobě nebo svým blízkým k narozeninám, svátku či Vánocům.
Součástí přívěsku není řetízek, i ten však můžete zakoupit na našem e-shopu. Vyberte si z několika nabízených druhů v sekci "Řetízky žluté zlato".
Šperk Vám krásně zabalíme a dopravíme zdarma.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Písmenka žluté zlato |
|---|---|
| EAN: | 38655 |
| Cenové rozpětí: | 1.000-1.999,- |
| Druh kamene: | Bez kamene |
| SKLADEM NA PRODEJNĚ: | SKLADEM -ODESÍLÁME IHNED |
| Hmotnost: | 0,30 g |
| Ryzost: | 0,585 |
| Hmotnost(g): | 0,30 |
| Velikost (bez očka): | 17 x 10 mm |
| Velikost (včetně očka): | 20 x 10 mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
