Zlatý přívěsek KŘÍŽEK
Kód: 51221
Profesionální pomoc
při výběru šperku
Spolehlivost a kvalita
od roku 1996
Kamenná prodejna
v Jičíně
Vlastní zlatnická dílna
pro úpravy a servis
Detailní popis produktu
Přívěsek ve tvaru křížku je vyrobený ze žlutého 14k zlata.
Vypouklý křížek hladké a lesklé povrchové úpravy.
Šperk o velikosti (včetně očka) 29,4x16,2 mm a hmotností 0,98 g.
Zlatý kříž vynikne v dekoltu dam i dívek. Je vhodný na každodenní nošení pro všechny, kdo ocení jeho spiritualitu.
Udělejte radost sobě nebo svým blízkým tímto symbolickým šperkem, který Vás bude chránit a doprovázet celý život.
Šperk Vám krásně zabalíme a dopravíme zdarma.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Křížky žluté zlato |
|---|---|
| EAN: | 51221 |
| Cenové rozpětí: | 2.000-3.999,- |
| Druh kamene: | Bez kamene |
| Hmotnost: | 0,98 g |
| Ryzost: | 0,585 |
| Hmotnost(g): | 0,98 |
| Velikost (včetně očka): | 29,4x16,2 mm |
| Velikost (bez očka): | 26,2x16,2 mm |
| Položka byla vyprodána… | |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
