Zlatý přívěsek ANDĚL
Kód: 46635
Profesionální pomoc
při výběru šperku
Spolehlivost a kvalita
od roku 1996
Kamenná prodejna
v Jičíně
Vlastní zlatnická dílna
pro úpravy a servis
Detailní popis produktu
Nechte se okouzlit jemným půvabem kombinace žlutého a bílého zlata zdobeného filigrány tvaru srdce. Přívěsek Anděl, ze zlata ryzosti 14 karátů, Vás jistě nadchne svým propracovaným zdobením formou filigránových srdíček, spolu s gravírovanými ploškami. Ať už šperk vybíráte pro sebe, jako narozeninový dárek, či dárek pro ochranu, obdarovaná osoba bude jistě nadšená.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Andílci žluté zlato |
|---|---|
| EAN: | 46635 |
| Cenové rozpětí: | 2.000-3.999,- |
| Druh kamene: | Bez kamene |
| Hmotnost: | 1,33 g |
| Ryzost: | 0,585 |
| Hmotnost(g): | 1,33 |
| Rozměry (bez očka): | 22,5x16,7 mm |
| Rozměry (včetně očka): | 26x 6,7 mm |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
