Zlatý náramek velká očka
Kód: 51053
Profesionální pomoc
při výběru šperku
Spolehlivost a kvalita
od roku 1996
Kamenná prodejna
v Jičíně
Vlastní zlatnická dílna
pro úpravy a servis
Detailní popis produktu
Elegantní náramek se skládá z větších a menších oček. Náramek je vyroben ze žlutého zlata o ryzosti 585/1000 (14kt).Jeho váha je 1,06 g. Délka náramku je 17 cm. Šířka 3,3 mm.
Náramek je určen pro běžné nošení a pro všechny věkové kategorie. Je to krásný šperk, který si najde své významné místo v každé šperkovnici pravé dámy, ale i mladé dívky.
Šperk Vám krásně zabalíme a dopravíme zdarma.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Náramky žluté zlato |
|---|---|
| EAN: | 51053 |
| Cenové rozpětí: | 2.000-3.999,- |
| ? DÉLKA: | 17 |
| Druh kamene: | Bez kamene |
| Hmotnost: | 1,06 g |
| Ryzost: | 0,585 |
| Hmotnost(g): | 1,06 |
| Velikost: | 17 cm |
| Šířka: | 3,26 mm |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
