Zlaté vzorované náušnice
Kód: 49961
Profesionální pomoc
při výběru šperku
Spolehlivost a kvalita
od roku 1996
Kamenná prodejna
v Jičíně
Vlastní zlatnická dílna
pro úpravy a servis
Detailní popis produktu
Luxusní dámské náušnice v matné povrchové úpravě s diamantovým brusem dodají těmto náušnicím elegantní a sofistikovaný vzhled. Vyrobené ze 14 karátového žlutého zlata.
Zapínání na francouzský patent zajišťuje pevné a bezpečné nošení náušnic, což je pro mnoho žen důležitý faktor při výběru šperku.
Tento model dámských náušnic je vhodný pro ženy co nejsou spokojené se svou ušní dírkou. Mají v přední straně vyvýšený díl, který splyne s uchem a dírku zakryje.
Šperk Vám krásně zabalíme a dopravíme zdarma.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Náušnice žluté zlato |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| EAN: | 49961 |
| Cenové rozpětí: | 6.000 a více |
| Druh kamene: | Bez kamene |
| Typ zapínání: | Patent (francouzské) |
| Hmotnost: | 2,10 g |
| Ryzost: | 0,585 |
| Hmotnost(g): | 2,10 |
| Výška: | 20 mm |
| Šířka: | 6-9 mm |
| Položka byla vyprodána… | |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
