Zlaté náušnice kolečko
Kód: 49272
Profesionální pomoc
při výběru šperku
Spolehlivost a kvalita
od roku 1996
Kamenná prodejna
v Jičíně
Vlastní zlatnická dílna
pro úpravy a servis
Detailní popis produktu
Půvabné dámské náušnice ve tvaru kolečka jsou vyrobeny v lesklé povrchové úpravě zdobené zářivými kubickými zirkony.
Vyrobeny ze 14 karátového bílého zlata. Rhodiováno.
Náušnice ve formě zlatých pecek ocení ženy co mají rády především pohodlí.
Také si je oblíbí ženy co hledají náušnice pro každodenní nošení nebo hodně sportují.
Náušnice se zapínají na šroubovací balónek.
Šperk Vám krásně zabalíme a dopravíme zdarma.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Náušnice bílé zlato |
|---|---|
| EAN: | 49272 |
| Cenové rozpětí: | 6.000 a více |
| Druh kamene: | Kubický zirkon |
| SKLADEM NA PRODEJNĚ: | SKLADEM -ODESÍLÁME IHNED |
| Typ zapínání: | Šroubek |
| Hmotnost: | 1,43 g |
| Ryzost: | 0,585 |
| Hmotnost(g): | 1,43 |
| Průměr: | 8 mm |
| Šířka: | 1,8 mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
