Zlatý přívěsek KŘÍŽEK
Kód: 2200000034496
Profesionální pomoc
při výběru šperku
Spolehlivost a kvalita
od roku 1996
Kamenná prodejna
v Jičíně
Vlastní zlatnická dílna
pro úpravy a servis
Detailní popis produktu
Přívěsek ve tvaru křížku je vyrobený ze 14k žlutého zlata.
Křížek vyskládaný kubickými zirkony.
Šperk o velikosti (včetně očka) 28 x 14 mm a hmotností 1,22 g.
Zlatý kříž vynikne v dekoltu dam i dívek. Je vhodný na každodenní nošení pro všechny, kdo ocení jeho spiritualitu.
Udělejte radost sobě nebo svým blízkým tímto symbolickým šperkem, který Vás bude chránit a doprovázet celý život.
Součástí přívěsku není řetízek, i ten však můžete zakoupit na našem e-shopu. Vyberte si z několika nabízených druhů v sekci Řetízky žluté zlato.
Šperk Vám krásně zabalíme a dopravíme.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Křížky žluté zlato |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| EAN: | 34496 |
| Cenové rozpětí: | 4.000 - 5.999,- |
| Druh kamene: | Kubický zirkon |
| SKLADEM NA PRODEJNĚ: | SKLADEM -ODESÍLÁME IHNED |
| Hmotnost: | 1,22 g |
| Ryzost: | 0,585 |
| Hmotnost(g): | 1,22 |
| Velikost (bez očka): | 23 x 14 mm |
| Velikost (včetně očka): | 28 x 14 mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
