Zlatý přívěsek KLEOPATRA
Kód: 13477
Profesionální pomoc
při výběru šperku
Spolehlivost a kvalita
od roku 1996
Kamenná prodejna
v Jičíně
Vlastní zlatnická dílna
pro úpravy a servis
Detailní popis produktu
Zlatý přívěsek Kleopatra.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | PŘÍVĚSKY |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| EAN: | 13477 |
| Cenové rozpětí: | 1.000-1.999,- |
| Druh kamene: | Bez kamene |
| Hmotnost: | 0,50 g |
| Ryzost: | 0,585 |
| Hmotnost(g): | 0,50 |
| Rozměry (bez očka): | 11x7 mm |
| Rozměry (včetně očka): | 15x7 mm |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
