Jemný zlatý prsten
Kód: 52722
Profesionální pomoc
při výběru šperku
Spolehlivost a kvalita
od roku 1996
Kamenná prodejna
v Jičíně
Vlastní zlatnická dílna
pro úpravy a servis
Detailní popis produktu
Prsten je vyroben ze 14k žlutého zlata v lesklé povrchové úpravě. Prsten je ve velikosti 50.
Prsten s něžným rostlinným motivem připomínající větvičku je zdoben kubickými zirkony.
Tento prsten svou něžností na Vás vynikne a stane se Vaší součástí.
Šperk Vám krásně zabalíme a zašleme zdarma.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | PRSTENY |
|---|---|
| EAN: | 52722 |
| Cenové rozpětí: | 2.000-3.999,- |
| Druh kamene: | Kubický zirkon |
| Velikost prstenu: | 50 |
| Hmotnost: | 1,03 g |
| Ryzost: | 0,585 |
| Hmotnost(g): | 1,03 |
| šíře spodní části prstenu: | 0,96 mm |
| šíře vrchní části prstenu: | 2,95 mm |
| Velikost: | 50 |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
